O nás

Vše začalo celkem nevinně. Narozením dítěte a hledáním kojícího trika, ve kterém bych mohla překročit práh bytu. Ukázalo se, že sehnat hezké kvalitní kojící oblečení je tak snadné, jako přebalit jednou rukou. Dá se, ale…

Po několika týdnech rozhodování jsem se odhodlala vytvořit pohodlné funkční oblečení, které se dá vzít s dítětem do parku i na drink bez dítěte. Pro případ, že by to ještě někdy šlo. Vedle uspávání, přebalování a vaření kašiček, jsem začala tvořit vlastní značku. Little Hustler vznikal s kruhy pod očima, ale je tu.  

Ráda spolupracuji s výtvarníky, kteří na první pohled obyčejnou věc promění v zábavu. Díky talentovaným ilustrátorům vznikly na oblečení motivy, jejichž prostřednictvím můžu s humorem a nadsázkou ukázat rodičovství v jeho reálné podobě.

Mít dítě je občas řehole. Spánku málo, nepořádku hodně a křik, který trhá uši. Naštěstí je svět v rovnováze a vše, co dítě vezme, nahradí něčím, co byste už neměnili. Něco za něco. Kšefty, smlouvání a "hustlení".

Vyrábět oblečení pro mámy z materiálů, které vyrobily děti na druhé straně planety, by nedávalo smysl. Veškeré oblečení Little Hustler je ušito v Čechách, z organické bio bavlny a potištěné ekologickými sítotiskovými barvami.

Little Hustler je malou značkou, ale velkým snem. Jako děti rostou před očima, poroste i nabídka e-shopu. Pro mámy i pro děti.  

 

 

Lucie M.
Taky máma

 

Little-Hustler-Lucie-Muzikova

  

Zpět do obchodu